Кількість
|
Вартість
|
||
|
EXTRA VIRGIN, виробник: Україна, скляна пляшка, 100мл
Виготовлено механічним способом методом першого холодного віджиму
Ця чудова цілюща рослинна олія виготовлена за новітньою вітаміно-зберігаючою технологією з льняного насіння. Відсутність будь-яких добавок і консервантів гарантує високу якість та незабутній смак цієї делікатесної олії.
При виробництві льняної олії методом холодного віджиму не застосовується обробка олії лугом та метод екстракції, не використовується гексанова фракція, не використовуються ніякі хімічні добавки та барвники. Молекули олії збережені “живими” і природними. Виготовлені таким чином олії є найбільш цінними за поживними і лікувальними властивостями, в них зберігаються всі необхідні та корисні елементи і вітаміни, які дуже добре сприймаються живими клітинами.
Лляна олія використовується для приготування різноманітних холодних страв, салатів, капусти, вінегретів, соусів. Льняною олією можна заправляти будь-яку кашу, варену картоплю, додавати в перші та другі страви, можна змішувати зі сметаною та майонезом. Дуже смачно та корисно змішувати з сиром та зеленню, додавати в перші та другі страви.
Власне кажучи, використовувати льняну олію в кулінарії можна звичним чином, як і будь-яку рослинну олію. На Русі саме вона і була основним рослинним жиром і з появою більш дешевої соняшникової олії поступово була забута. Тільки останнім часом ця олія стала знову з’являтися в раціоні харчування населення країн СНГ. Але, на жаль, поки що лляна олія не повернула собі заслужену популярність.
Як саме треба використовувати лляну олію в кулінарії, щоб максимально зберегти її корисні властивості? Зупинимося на одному, мабуть, найголовнішому недоліку лляної олії – ця олія зовсім не терпить теплової обробки, втрачаючи практично всі свої корисні властивості. Для смаження, варіння, тушкування, томління і т.п. її використовувати не варто. Тому найбільш корисним для нашого здоров’я способом застосування лляної олії в кулінарії є її додавання в готові страви або заправка салатів.