Smilenuts - Горіхи та Сухофрукти - Ваш найкращий вибір
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Додайте товари до кошика

Відгуки про горіхи та сухофрукти

5.0
31 відгук
Сортування:
Дуже задоволена магазином. Замовляю уже більше 5 років,товар завжди свіжий,смачний,швидка доставка в Києві в день замовлення, приємні ціни,ввічливі і відповідальні люди.
Відповісти
Вже десяток років купую в цьому магазині горіхи,спеції, сухофрукти,крупи...
Завжди все якісне,смачне.
Тому,завітайте до них ,не пожалкуєте !!!!
Відповісти
Багато років замовляю продукцію у вас, завжди гарна якість продуктів. Всім рекомендую !
Відповісти
Дякую. Все швидко якісно та смачно. Рекомендую.
Відповісти
Швидка відправка, якісні, свіжі продукти, замовляла горішки та сухофрукти. Курага навіть краща, ніж я очікувала. Дякую за гарний сервіс!
Відповісти
Горішки хрумкі, смачні, за приємними цінами ще й в подарунок отримала манго. Дуже дякую, прийду ще 🙂
Відповісти
Дякую за посилку.
Отримали вчасно, якісне пакування, все смачне та свіже!
Відповісти
Щиро дякую за продукцію!!!
Все таке смачне)
Манго дуже свіже та якісне.
Інжир та фінік на гілці - це окрема смачна історія!)
Дякуємо Вам за продукцію!
Відповісти
Дуже дякую, фініки та родзинки чудові
РЕКОМЕНДУЮ
Відповісти
Дуже сподобалася якість товару та пакування, а також рівень обслуговування і швидка відправка. Особливо хочу відзначити фініки, які замовляли, брали три види і всі свіжі, дуже смачні, радує, що є натуральні, без цукрового сиропу)) Молодці, чудовий магазин!
Відповісти
Найкращий магазин в якому можна за помірну ціну купити якісні сухофрукти та горіхи. Так тримати.
Відповісти
Повністю влаштовує якість продукції. Замовляємо декілька років поспіль. Надійний магазин.
Відповісти
Я очень рад,что наконец-то  я могу поделиться со всеми, своим удовольствие и радостью сотрудничества с вами.
Первое, что хочу отметить, так это то что ребята все делают с любовью и душой и их товар от этого с лёгкостью продаётся. Приходят клиенты и благодарят за Чернослив, курагу, а ваш Арахис так ему вообще нет равных на рынке, как и вам. А халву кто пробовал из кунжута? Вообще улёт. Очень рекомендую)))
Всегда качество на первом месте.
Говорить о цене думаю нет смысла . Все и так понимают она просто реальная, что тоже радует.
Вообщем скажу одно, рекомендую всем этих замечательных ребят кто ищет качество, понимание, душевность и любовь к своему делу.
Благодарю вас от себя лично, за ваш труд и сервис которым вы душевно делитесь со своими клиентами.
Милости Господа Вам!

Відповісти
Вже неодноразово купую горіхи і сухофрукти. Якість чудова, завжди все свіже.
Відповісти
Дуже гарний магазин! Завжди якісна та свіжа продукція за гарною ціною))) Постійно на зв'язку, все дуже оперативно та актуально!!!! Рекомендую всім!!!!
Відповісти
Дуже задоволена продукцією.Продукція якісна та смачна.Рекомендую споживати всім
Відповісти
Замовляю не вперше. Подобається сервіс, якість продукції, приємні ціни та швидкість доставки. Дякую ❤️ та рекомендую!
Відповісти
Часто замовляю продукцію , завжди все оперативно і смачно. Рекомендую!
Відповісти
Показати ще 11 відгуків